Де пройти онлайн курси для фотографів?

Если вы новичок на форуме и не знаете, как вставлять картинки, как правильно цитировать и т.д., загляните в эту ветку, прежде чем задавать вопросы. Скорее всего на ваш вопрос уже есть ответ.

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Де пройти онлайн курси для фотографів?

Сообщение zina900204 » Сегодня, 16:33

Мене цікавить питання, де можна знайти хороші онлайн курси для фотографів? Хотілося б знайти щось дійсно варте уваги, щоб отримати корисні знання та розширити свої вміння в фотографії. Я вже маю базові навички, але прагну до професійного розвитку. Важливо, щоб курси були структурованими та мали практичні завдання, які допоможуть у реальних зйомках. Також цікавлять відгуки тих, хто вже пройшов подібні курси. Можливо, ви могли б порадити якусь платформу або конкретний курс?
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Помощник свадебной феи
 
Сообщения: 2278
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Де пройти онлайн курси для фотографів?

Сообщение Kopatuch » Сегодня, 16:34

Можу з впевненістю рекомендувати фотошколу Зелений квадрат https://green4.photo/uk/photo_courses/start_online/ я сам нещодавно закінчив їхні курси й залишився дуже задоволеним. Курси побудовані так, щоб ти не просто отримував теоретичні знання, але й одразу застосовував їх на практиці. Кожен урок супроводжується детальними інструкціями та реальними прикладами, що дуже допомагає зрозуміти матеріал і закріпити його. Окрім цього, після завершення курсу ти отримуєш сертифікат, який може стати додатковим плюсом у твоєму портфоліо. Викладачі – професіонали своєї справи, які готові ділитися своїм досвідом і допомагати в будь-яких питаннях. Зелений квадрат – це саме те місце, де можна отримати якісні знання та практичні навички, які дійсно будуть корисними в майбутньому. Тому, якщо ти шукаєш хороший курс з фотографії, це відмінний вибір.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1614
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998


Вернуться в Вопросы и ответы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3