Альтернативне паління: досвід

Если вы новичок на форуме и не знаете, как вставлять картинки, как правильно цитировать и т.д., загляните в эту ветку, прежде чем задавать вопросы. Скорее всего на ваш вопрос уже есть ответ.

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Альтернативне паління: досвід

Сообщение Lissavveta » 19 сен 2024, 00:24

У мене є питання щодо альтернативного паління. Я чув багато про вейпінг та одноразки, але ніяк не можу визначитися. Чи є у когось досвід, як це вплинуло на здоров'я або звички? Які плюси і мінуси у порівнянні з традиційним палінням? Може, хтось пробував перейти на це і може поділитися своїми враженнями? Мені цікаво, чи варто це робити.
Аватара пользователя
Lissavveta
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 162
Зарегистрирован: 21 дек 2018, 01:13
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 17.11.1977

Re: Альтернативне паління: досвід

Сообщение Dubrovka » 19 сен 2024, 00:31

Альтернативне паління дійсно стає популярним, і я можу поділитися своїм досвідом. Я перейшов на вейпінг і помітив, що стало легше дихати, а також зменшилася потреба в курінні. Одноразки, такі як Elf Bar, дуже зручні і їх легко використовувати. Якщо хочеш, можеш купити одноразку в спеціалізованих магазинах або онлайн. Вони доступні в багатьох смаках, тож можна спробувати щось нове кожного разу! Звісно, варто звернути увагу на якість продуктів, адже це впливає на твій досвід.
Dubrovka
Младший свадебный ангел
 
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 21 ноя 2018, 21:19
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 21.12.1982

Re: Альтернативне паління: досвід

Сообщение zina900204 » Сегодня, 14:54

Ще які варіанти по вейпам є? У кого який дсвід у вейпингу?
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Помощник свадебной феи
 
Сообщения: 2281
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Альтернативне паління: досвід

Сообщение Kopatuch » Сегодня, 14:56

Уже давно парю і вирішив купити собі новий вейп з картриджами на сайті drsmoke.org/ua/pod-sistemy/kartridzhi/. Знайшов крутий варіант – виглядає стильно, а головне, дим просто хмарами валить! Смаки теж кайфові, пробував полуницю з м’ятою – як коктейль, що влітку охолоджує. Єдине, що трохи дорогувато вийшло, але якість пристрою того варта. Точно буду брати ще.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1617
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998


Вернуться в Вопросы и ответы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron