Де можна купити жіночий велюровий халат великого розміру?

Создавайте свои персональные дневники, пишите о процессе подготовки, делитесь мнением о свадебном сервисе, своими переживаниями и радостями, размещайте фото и просите совета у других невест. Не забывайте о позитиве!

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me, Vitality, Эмми

Де можна купити жіночий велюровий халат великого розміру?

Сообщение zina900204 » Вчера, 21:02

Підкажіть, будь ласка, де можна знайти жіночий велюровий халат великого розміру? Я вже обшукала кілька магазинів у місті, але нічого підходящого так і не знайшла. Багато моделей або маленькі за розміром, або не з того матеріалу, який мені потрібен. Можливо, хтось стикався з такою проблемою та знає, де можна купити якісний і комфортний халат для повних жінок? Дякую за будь-які поради!
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Помощник свадебной феи
 
Сообщения: 2280
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Де можна купити жіночий велюровий халат великого розміру

Сообщение Kopatuch » Вчера, 21:04

Знайти жіночий велюровий халат великого розміру може бути досить складно, оскільки не всі магазини мають великий вибір одягу для жінок з різними розмірами. Однак, сьогодні існують онлайн-магазини, що спеціалізуються на великогабаритному одязі. Варто звернути увагу на різні платформи, де пропонують розширені лінійки товарів, зокрема халати з велюру. Деякі магазини пропонують як класичні, так і дизайнерські варіанти.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1616
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Де можна купити жіночий велюровий халат великого розміру

Сообщение zina900204 » Вчера, 21:04

Дякую за відповідь! Мені дуже цікаво дізнатися, де саме можна знайти ці жіночі велюрові халати великих розмірів? Я шукаю щось м'яке, приємне на дотик, щоб носити вдома, особливо на прохолодні вечори. Якщо є якісь сайти або конкретні магазини, де вибір великий, і якість на рівні, буду вдячна за більш детальну інформацію!
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Помощник свадебной феи
 
Сообщения: 2280
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Де можна купити жіночий велюровий халат великого розміру

Сообщение Kopatuch » Вчера, 21:05

Якщо вас цікавлять жіночі велюрові халати великих розмірів https://lingerie.ua/catalog/zhenskie-ve ... h-razmerov можу порадити звернути увагу на інтернет-магазин Lingerie.ua. Там ви знайдете різноманітний вибір халатів із велюру, які підходять для жінок будь-яких форм. Магазин пропонує моделі різних кольорів, фасонів і зручних розмірів, що дозволить знайти те, що буде ідеально відповідати вашим потребам. Крім того, матеріал дійсно якісний і приємний на дотик, що робить такі халати ідеальними для дому. Враховуючи те, що велюровий халат забезпечує комфорт і м'якість, саме ці моделі стають популярними серед жінок, які цінують стиль та зручність. Завітайте на їхній сайт і переконайтеся, що саме цей магазин має все необхідне для вас!
Изображение
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1616
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998


Вернуться в Дневник невесты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [Bot] и гости: 14